Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajszín jól mutatna nekem?

Fekete hajszín jól mutatna nekem?

Figyelt kérdés
Sötétbarna hajam van sötétbarna szemem és most télen eléggé világos arcbőröm,de általában barnább szokott lenni.
2008. nov. 21. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanezekkel a paraméterekkel rendelkezem, és évekig feketére festettem a hajam.Mindenki azt mondta, jobban áll, mint a barna,sokan el sem hitték, hogy nem ez az igazi hajszínem. Egyébként nem látszik annyira a lenövés, és később is egyszerűbb visszaállni barnára, más színt viszont nehezebb csinálni utána.

Amit javasolhatok: ha belevágsz, mindenképp kékesfekete árnyalatot válassz, a sima fekete nagyon hamar "műnek" fog látszani.

2008. nov. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szeretnék egy kis ujítást csakhát nem tudom,hogy mennyibe kerülne havonta az ujrafestés és mennyire fog lenőni meg mennyire rongálja a hajam:S ezektől félek
2008. nov. 21. 19:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene havonta azért mert a fekete elég káros és hosszútávon tönkre vágja a hajat:( nekemis fekete hajam volt,de én hamar meguntam szóval én a helyedbe jól meg gondolnám!
2008. nov. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is sötétbarna hajam van, barna szemmel, most kipróbáltam a világosbarnát (aranyszőkét) és nagyon jól áll, neked sem lenne rossz
2008. nov. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Először megpróbálom színezővel,hogy hogy állna meg minden és ha nem jön be akkor maradok sötétbarna:D Köszönöm a válaszokat!!
2008. nov. 22. 13:28
 6/6 anonim válasza:
Vagy próbáld ki festékkel egy eldugott tincsen, és ha jó, utána mehet az egész festékkel. Ha fodrász kellékesben veszel tubusos festéket, egy picit is bekeverhetsz.
2008. nov. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!