Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy legyen selymes a lábam?...

Hogy legyen selymes a lábam? Hiába gyantázom pici szőrök maradnak rajta és szúr. Miylen módszerrel szörtelenítsek? És ajánlanátok vmi jó testápolót is?

Figyelt kérdés
A bőröm kissé száraz. Miylen testáplótól lenne selymes?
2008. nov. 21. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

gyökerestül nem tudod eltávolítani a pici szőröket, mert hamarabb szakadnak el, mintsem kiszakadnának, ezért azt javaslom szőrtelenítő krémmel fejezd be a műveletet..


krém azmeg ezerféle, én gyógyszertári kevertet használok mert olcsó, és baromijó, de a vizes bőrre kent babaolaj is hatásos


kattekop

2008. nov. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ha leborotválom valahogy, akkor azok sose nőnek akkorrára hogy ki tudjam tépni. Vagy amúgy se nőnének? am köszi a választ.
2008. nov. 23. 11:57
 3/3 anonim válasza:

Szia! Én ha borotválom a lábam, mindig kifordítja a szőrtüszőket is (ezek ilyen kicsi szőr-szerű dolgok). Ha világos a szőröd lehet, hogy meg se tudod őket különböztetni a szőrtől. Ezek is ugyanúgy szúrnak mint a szőrök, de legalább nem látszanak.

Én kifejezetten női borotvát használok, és alákenek akármilyen borotvahabot, és akkor nem jönnek ki ezek az izék. Az eredmény sima bőr! Voilá!

2008. nov. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!