Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rízsvíz valakinek használt?...

Plüssfigura kérdése:

Rízsvíz valakinek használt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Megszeretném növeszteni a hajam és ez a rízsvizes pakolás azt igéri hogy 1 hónap alatt akár 4 cm-t is nőhet a hajam és fényessé erőssé teszi. Ki is próbáltam több mint 24 óráig hagytam állni és az normális hogy nem nagyon érzek semmilyen savanykás illatot? Pedig egy kicsit kéne hogy érezzek.

#haj #erős #hosszú haj #Rízsvizes hajpakolás
2020. márc. 8. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, nekem használt. Én ffi vagyok, kopaszodom, lassan nő a hajam. Mióta használom, a hajhullásom megállt, és a hajnövekedésem tempója is megduplázódott. Nálam ez havi fél centi helyett havi 1 centi, és igen, ez nem négy, de igy is duplája a megszokottnak, és hihetőnek tartom, hogy akinek egy átlagos ütemben, 1-1,5 centit nől a haja havonta, annak is megduplázza.


Én 24 óra helyett 36 óráig áztattam a rizset, biztos, ami biztos, és narancshéjat tettem hozzá a "recept" szerint. Ennek ellenére az én vizem se lett büdös, sőt, kifejezetten kellemes, narancsillatú, pedig már több hónapos.

2020. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocs, hülyeséget irtam, 72 óráig (3 napig).
2020. márc. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!