Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet valahogy "gyorsítani" a...

Lehet valahogy "gyorsítani" a barnulást?

Figyelt kérdés
A térdemtől lefelé szinte egyáltalán nem barnul a lábam, és a combom is elég lassan, a bugyi szélénél pedig már sötétbarna a bőröm, így aztán nem néz ki a legjobban. Van valami módszer, amitől a combom és a lábszáram is gyorsabban barnulna?
2010. júl. 24. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
menj el csokiszoliba 9perc után néger volt a lábam is
2010. júl. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nemtudok, de ha napozol úgy feküdj,hogy csak a lábad tedd ki a napra, a többi pedig árnyékban legyen/ takard le:)
2010. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hol a van egyébként csokicsöves szoli?
2010. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne...
2010. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyél béta-karotin tartalmú ételeket: sárgarépát, babot, brokkolit, paradicsomot, sárgadinnyét. Az ezekben található festékanyag lerakódik a bőrben- elősegítve annak barnulását- továbbá erősíti a bőr védettségét az UV sugarakkal szemben. Az is fontos, hogy napozás közben igyál sokat (2-3 litert) hogy a bőröd kellően felkészült, és hidratált legyen a napsugarakkal szemben. :)

Remélem tudtam segíteni :)

13/L

2010. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
csokicsöves szolik 17 kerbe vannak gyakorlatilag egymás melett 2 buszmegálló a különbség és nagyjából uyganazok az árak.:) az egyik 1 hónapos szoli a másik már öregharcos de mindkettő nagyon szépen felújított:)szerintem amúgy kakaóvajazd vagy vizezd a lábad ahol pedig barnavagy magas faktoprszámú naptejjel kend be mert nehezebben barnulsz akkor mert jobbanvéd.:)
2011. ápr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!