Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Friss korom toltes utan par...

Friss korom toltes utan par napig megvan duzzadva korbe a koromágy, illetve viszket is. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Mar tobb mimt egy eve jarok ugyan oda kormozni, de az utobbi par alkalomnal vettem eszre, hogy miutan toltesen voltam a kormom korul minimalisan megduzzad a bor, piros es viszket. Elvileg ugyanazokat a termekeket hasznalja a kormosom, szoval nem errtem miert csak most jott ki. 2-3 nap utan pedig elmulik.. [link]
2020. jan. 18. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem allergia!!

Az allergia nem csak az első alkalomkor jöhet ki, hanem 1 év utàn is.

2020. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam ra en is, de furcsa, hogy par nap utan pedig elmulik :S
2020. jan. 18. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Esetleg még rossz a lámpája.

Én magamnak csinálom én is ugyanazt használom. Én is csak erre a kettőre gondoltam viszont. Most az utóbbi három töltésnél jött ki nekem is.

2020. febr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak a top coat - nal van lampa alatt mert porcelannal dolgozik. Borzaszto idegesito amugy ez a viszketes😅
2020. febr. 9. 09:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Kiemeltem hatha valaki tud segiteni. Evekig nem volt porcelan kormom azota, par honapja vissza jarok de ugyanez a problemam. Par napig picit piros, duzzadt es viszket. :(
2022. szept. 18. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!