Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások megszüntetése házi...

Pattanások megszüntetése házi praktikák?

Figyelt kérdés

2020. jan. 12. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Teafaolajos micellás vizes arclemosás reggel-este (sima micellásvízbe csepegtetsz teafaolajat).

Emellé kell egy hidratáló krém mindenképp, mert a teafaolaj szárít, pl Yves Rocher Sebo Vegetál krémje hidratál, illetve bármely szalicilsavas krém nagyon jó még ezzel kombinálva, azok inkább mattítanak.

Bőrradírozás heti 1-2x, ha házi praktika, akkor állítólag barna cukor + extra szűz olivaolajból lehet jó radírt készíteni, nem próbáltam, én maradtam a boltinál.


Tiniként anyu tejfölös élesztős (rendes kockaélesztős) arcpakolást csinált nekem, lehet hogy mattított, szaga és állaga miatt nem kedveltem meg, de házi praktika, lehet másnak bejön.


Írtam néhány házi praktikát, amit tudtam, meg bolti termékeket is, mind csak saját tapasztalat, lehet nem ilyet vártál... Nekem ezek jöttek be.

2020. jan. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!