Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek csináltassak...

Szerintetek csináltassak olyan hajat magamnak, mint amilyen Hayley Williams-nek van?

Figyelt kérdés

Erre a hajra gondoltam: [link]

Attól félek, hogy mivel kerek az arcom,hogy állna.Szőke hajam van,úgyhogy a festést azt kihagynám.:)

L/14


2010. júl. 21. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik Hayley haja, de a hangja jobban.*-* :D

Szerintem csináltass, vagy ha nem vagy biztos benne, hogy jól állna akkor kérdezd meg a fodrászodtól.:D

2010. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A fazon jó és szerintem is hagyd meg aszőke hajad :)


18/L

2010. júl. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem is tetszik csak olyan kevésnek tűnik, neki jól áll, de neked lehetne kicsit dúsabb
2010. júl. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
előzővel tökéletesen egyet értek.. sztem is kevésnek látszódik mert nagyon le van ritkitva.. te ennyire ne ritkíttasd meg.. :) amugy jo a haj!!! :D
2010. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ötlet és is ilyet szeretnék. Csak nekem sötétbarna hajam van és kicsit hullámos :(


Csináltasd meg nagyon jó :D

Hagyd meg szőkén szerintem jól fog állni :)


14/L

2010. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a kimosható hajfestéket, és ha jól áll akkor normál hajfestékkel is befestheted.
2010. júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen szerintem nagyon csini. :]
2010. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én pár éve nagyon megjártam ezzel a hajjal:S Dirket mondtam a fodrásznak hogy ne tépje meg nagyon, erre annyira megtépte, hogy alig maradt a hosszú dús hajamból:( Az oké hogy meg kell tépni de ő túlzottan is megtépte, és a fazon sokáig mgmaradt és nagyon jó volt, de azóta sem nő a hajam, és nem is dúsul vissza:(
2010. júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ne, ez csak divat, feltünési viszketegsége van, nekem kifakultnak és igénytelennek t

űnik, a fekete haj vagy a lila és rózsaszín tincsek szebbek, még szőkében is

ha séró, akkor meg legyen egyenes hosszú tépett, frufru nélkül, sztem nem vagány attól valaki hogy fiúsnak akar

kinézni, meg papagájnak

nekem a hangja nem tetszik, olyan átlagos, meg Avriles

nem kimondott tehetség. de a zenei stílusáért meg a dalokért se vagyok oda, nem fog meg

szal nem igazi rocknak mondanám, inkább divat rocknak, a gitár, a dob az rockor, meg jó, de az ének az nem

2012. jan. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

elöttem hozzászóló..

ha ő fiusan néz ki...akkor Tóth Gabi milyen?-.-...

azér.. mielött ilyet állítasz gondolkozz kicsit szerintem

2012. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!