Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátort bejelenthetek...

Epilátort bejelenthetek garanciában, ha csak úgy működik, hogy megszigszalagozom?

Figyelt kérdés

Meg van egy másik is, az nem szedi már ki a szőrt, hiába tisztítottam, szedtem szét.


Én nagyon csalódok ezekben. Előbbi egy Braun Silk Epil 9. A másil, hogy előtte is volt egy Philips az 1 évig bírta, visszavittem, mert alapból sistergett, egyszer csak felrobbant... Másrészt a következő, amit adtak érte, illetve az árát adták, meg hoztam egyet, az egy év után nem szedi ki a szőrt. Azt hinné az ember, hogy ezek tartósabbak. Meg elég drágák is. Pedig rendesen és max. havi egyszer használtam őket... :(


2019. dec. 13. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Garancia csak addig érvényes

1. Amíg le nem jár a garancia ideje

2. Nem szedted szét.


Ha szétszedted akkor elvesztetted a garanciát.

2019. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a garanciális időn belül vagy és a termék rendeltetésszerű használat mellett nem nyújtja azt amiért fizettél, akkor minden további nélkül visszaviheted és kicserélik/javítják.
2019. dec. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Amelyiket szigszalagozni kell, nem szedtem szét, lecsúszik a kupok és birzasztó hangja lesz..


A másiknak is csak a csipesz részét szedtem szét, elvileg szabad is, hogy kiszedjem, hát volt is mit... De már egylátalán nem szed ki semmit.

2019. dec. 13. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Én amikor használom az epilátort, akkor az elég fájdalmas és több napig fáj a honaljzatom és amugy nem kell szugszalag hozzá elég a jég is :) enny vout
2019. dec. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!