Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok fiúk! Mi a véleményetek...

Lányok fiúk! Mi a véleményetek a tűzvörös hajszínről?

Figyelt kérdés

Szinte piros amikor frissen festem és én imádom.De mindenki azt mondja,hogy ő sosem hordana ilyet.Ami engem illet nem zavar,mert annál jobb,minél különlegesebb vagyok :)

csak érdekel,hogy mi a vélemény egy olyan lányról akit ilyen hajjal láttok meg :D

Mindig jól ápolt és rendbe van szedve.Ha kopik,akkor sem olyan csúnya,mer az alapszínem nagyon szőke volt,így szép világos rézvörösre kopik vissza fokozatosan.


19L


2010. júl. 19. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem tetszik, de ha jól áll akkor nincs vele semmi bajom
2010. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
alapból nem szeretem a vörös hajszínt, főleg amikor világít. 19l
2010. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az a véleményem,hogy természetellenes és feltűnőségi mániás.
2010. júl. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 évig volt tűzpiros hajam. Imádtam. És mindenkinek tetszettem úgy. Nagyon zöld szemeim vannak, jól állt. Azért festettem át, mert a kopás nálam nem volt valami szép, és untam már havonta a festését. De nagyon hiányzik:)
2010. júl. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :)
2010. júl. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
nekem volt már piros, most épp narancssárga és mindenkinek nagyon tetszik és egyedi.szerintem addig csináltasd meg amég nem lesz mindenkinek olyan.kezd divatba jönni a vörös és a különböző árnyalatai.
2010. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, nekem is volt pirosas, viszont kb. 3-4 mosás után rondán kopott.
2010. júl. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem több mint fél éve van ilyen szinte piros hajam, egész konkrétan cseresznye vörös, nagyon jól áll, imádom :D Bár most épp megszabadulni próbálok tőle, rézvöröset szeretnék most :D

Én szeretem, ha valakinek szép, ápolt, extrém hajszíne van, amennyiben jól áll neki, szerintem nem feltétlenül van az illetőnek feltűnési viszketegsége, lehet hogy így érzi jól magát.

Nekem sincs feltűnési viszketegségem, egyszerűen csak nem szeretek beleolvadni az unalmas, mind egyforma, "sablonemberek" közé, mert úgy nem érzem jól magam.

És a piros még annyira nem is feltűnő! :D Úgy egy éve az egyik ismerősömnek is elég rikító piros haja volt, ha együtt mászkáltunk mégse őt nézték meg, én a kékkel feltűnőbb voltam xD

17L

2010. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem az van :) persze csak ha frissen festett :D Úgyhogy most nem pont tűzpiros :(

Nekem is mondják, hogy túl hivalkodó, de én sem vagyok egy épp megszokott ember :)

17L

2010. júl. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, de én egyébként sem szeretem a "mesterségeset" semmiből.

Különben a vörös haj is szerintem csak az eredetileg vörös hajú embereknek áll jól.

2010. júl. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!