Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A rival de loop márka helyett...

Kirisuto kérdése:

A rival de loop márka helyett hasonlóan jó szemkörnyékápolót tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Sajnos a márka megszűnt annak ellenére, hogy a krémről nagyon sok jót hallottam. Nem igazán vagyok benne a témában, és mivel nem nekem lesz, ezért is lenne fontos, hogy ne valami olcsó sz@rt fogjak ki vagy olyat, ami drága, de nem ér semmit se. Ha valaki tud egy olyanfélét, mint ez, kérem írjon.


[link]



2019. nov. 19. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
A márka nem szűnt meg, csak ezt a krémet nem gyárták már, úgyhogy hátha van hasonló a márkától
2019. nov. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos voltam 2 üzletüknél is és azt mondták, hogy megszünt. Kifejezetten rossmanos termék, így nem hiszem, hogy bárhol máshol is találnék.
2019. nov. 19. 16:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!