Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért sötétedik a szőr a fülemen?

Miért sötétedik a szőr a fülemen?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok. Tudom, most kezdek úgymond "érni".

Erősödik a szőrzetem. Viszont amikor borotválkoztam észrevettem, hogyvan kicsit mint ha sötétedne a szőr a fülemen. Eddig csak "szőke" volt, de most sötétedik. Elkezdtem kicsit magamba esni. Eléggé hiú vagyok, szeretek jól kinézni és adni magamra. Nagyon félnék ha ott is kéne a szőr eltávolításával foglalkoznom. Tudom nem lehet így megmondani de, szerintetek ez tényleg feltűnően sötét lesz vagy csak éppen hogy? Csak közelről lehet látni, jó fényben. Tényleg elkezdtem parázni.



2019. nov. 7. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem láttam még szőrös fület
2019. nov. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nő a fülem szélén szőr. Tényleg csak fényben lehet látni, de engem zavar. Meg az is, amikor hozzáérek a fülemhez, idegesít, hogy szőrös. Én bizony hetente egyszer leborotválom. Tudom, hogy ez hülyén hangzik, de más megoldást nem találok. :)
2019. nov. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is szőrös és egyre jobban.Egy ideje onnan is borotválom.Utálom,de ez van :(
2019. nov. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!