Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell ápolni a göndör...

Göndörhajúlány kérdése:

Hogyan kell ápolni a göndör hajat? Többi lent

Figyelt kérdés
Kb. már 1 éve göndör a hajam, és nem tudom, hogyan kell rendesen ápolni. Szóval az lenne a kérdésem, hogy hogyan fésüljem vízesen/szárazon, mennyi időnként, mennyi időnként ideális mosnom a hajam, hogyan? Stb. Szóval bármi érdekel ami ezzel kapcsolatos. Előre is köszönöm a válaszokat. :))
2019. nov. 3. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted azt hogy 1 éve göndör a hajad?!

Mert nem mindegy.

Ha pl. dauertől, akkor azt egészen màshogy kell vele bànni, mint egy termeszetesnél.


A természetes göndör hajnál, vizesen ajánlott hajat fésűlni. Diffuzoros hajszàtítő még jobban lehet beszàrítani.

Ami az egyik legfontosabb, hogy ritkàn fésülködj, mert szerintem nagyon csúnya amikor a göndör haj kivan fésülve és seprüs, opitz barbisan néz ki.

2019. nov. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt tartós hullám a hajamban.

Csak vizesen lehetett fesulni.

Nem szabad sajnálni a hajpakolasokat, mert sokat károsodik a mesterséges hullámok miatt.

És szárazon is a végére pakold bátran az olajat.

Ujjaddal fesuld persze de csak úgy ha száraz. Én imádtam de ezt 3 havonta kellett ismételni és nekem a 4.utan már sokat kellett vágni így lenovesztettem.

2019. nov. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Csömöre válasza:
Csak hajmosás sötét fêsüld ki a hajad!!!🙅❤️🙅❤️❤️🙅🙅🙅🙅
2020. okt. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!