Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mű rasztát rendelni magyar...

Mű rasztát rendelni magyar oldalról?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Keresek egy magyar oldalt ahol ehhez hasonló mű rasztát tudok rendelni. De sajnos nem találok. (Nem szeretek külföldi oldalakról rendelgetni túlzotran, főleg nem ilyet.)



[link]



2019. okt. 31. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Sophie's Woolies az egyetlen, akiről jelenleg tudok itthon, de ő szerintem csak gyapjú rasztát csinál. Sajnos a kegjobb hazai műrasztakészítő már abbahagyta :(

Én azt javaslom hogy nézz szét Etsyn, soķ EU-n belüli eladó van, szóval nincs csillagászati szállítás és vám, és semmivel sem drágábbak mint a hazai árak. És örömmel vállalnak egyedi megrendeléseket, nekem sok rasztám ban onnan, és eddig minddel elégedett voltam.

2019. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Laylah ***** válasza:

[link]


De egyébként ha vállalkozóbb kedvű vagy, kanekalon műhajból otthon it el tudod készíteni a saját, egyedi műrasztáidat. Csak egy nedves rongydarab és egy forró hajvasaló kell hozzá, na meg idő. :)

2019. nov. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!