Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Szerintetek jelenleg...

Lányok! Szerintetek jelenleg mennyire vonzó (vagy nem) egy ilyen hajstílusú fiú?

Figyelt kérdés

[link]


Amit itt küldtem linket ,szerintetek melyik az ami, nem "ciki" 2019 ben egy rockosabb témájú gyereknek? :D 17/f


2019. okt. 1. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
fiú vagyok. (nem homár) szerintem ez rockernek már nem nagyon mondható. hosszú hajstílus szerintem jobb. de kinek mi tetszik. cikinek biztos nem mondható :D
2019. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a 19., 24. tetszik csak ezek közül
2019. okt. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első a legszebb!!! *_* Olyan cukorborsóóó! Ilyen szép emberen metg főleg bejön, nem az a téma, ami miat nem kellene valaki, mert ha amúgy szép és bejön, jöhet, bizsereg a gyomrom. Egy valódi sármőőőrrr!



20/nő--de a többi nem jön be, mert nem ilyen egzotikus szépségek azok, mint az első.

A hú........gyszőkére kiaszívatott haj meg hányás, bár van, akinek jól áll, de ennek az egyik csávónak(második kép)nem áll jól, okádék

2019. okt. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!