Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 28 éves srác vagyok, most...

28 éves srác vagyok, most először nyáron, higiéniai okokból leszedtem a fenekemről a szőrt, és csupin tökjó érzés "fogdosni a lukam". Nagyon élvezem. Van barátnőm amúgy. Gáz?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 14:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
csak nehogy becsusszanjon az ujjad, azlesz aztán jó érzés!
2010. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

hogy leszedted?..nem :D

hogy fogdosod?..igen xD

csak nehogy becsusszanjon az ujjad, azlesz aztán jó érzés!


Velük értek egyet.

Amúgy meg örülök,hogy boldoggá tesz.Bárcsak én is tudnék örülni az ilyen dolgoknak.Jó is az egyszerű embereknek.

2010. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Először is 28 évesen lehetne annyi eszed hogy ne kérdezz ilyen baromságot. Másodszor ha jólesik és élvezed hajrá meg persze ha neked nem gáz... (akkor viszont gáz ha véletlen lefingod az ujjad). Harmadszor meg ha van barátnőd mért nem kérdezed meg tőle? biztos készséggel állna a rendelkezésedre.

Ja és még annyit hozzáfűznék hogy ilyen kifejezésekkel mint pl ez a "csupin" is hát ne csodálkozz ha melegnek néznek.....

2010. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!