Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy pattanás az államon,...

Van egy pattanás az államon, ami szinte egyáltalán nem látszik de ha megnyomom nagyon fáj, az egész környéke is. Mi ez?

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
En ugy szoktam mondani hogy belso patti, ugye kintrol nem latszik. Hagyd, par nap utan szerintem "megerik" es akkor kitudod nyomni, de lehet hogy elmulik magatol, visszahuzodik. Ilyen sok embernek van.
2008. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Rém kellemetlen, nekem is volt már kétszer. Ált nem szokott megérni, de persze lehetséges. Ne nyúlj hozzá, főleg piszkos kézzel ne és kenj rá gyulladáscsökkentőt. Amíg nem vagy biztos benne hogy érett nehogy megnyomd mert scak jobban begyullad!
2008. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj el kozmetikushoz és tísztítasd ki az arcod! Sokkal szebb lesz! De ha mégis otthon nyomod ki mindenképpen tegyél rá valamilyen összehúzó anyagot! Kölönben tágporusú leszel és fertőződhet! Bármilyen kérdésed van írj bátran: olgicacica@freemail.hu Egy kozmetikus
2008. nov. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!