Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanasos a borom mit tegyek?

Pattanasos a borom mit tegyek?

Figyelt kérdés

eleg sok pattanas jelent meg az arcomon . ti milyen termekeket hasznaltok , ajanlotok ?

amugy eleg zsiros a borom amit sajnos orokoltem .. minden tippet , jo tanacsot orommel fogadok . nektek mi valt be? mitol mulhatnak el?


2010. júl. 13. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
szerintem érdemes lenne bőrgyógyászhoz fordulni, lehet hogy egy egyszerű arclemosóval tud segíteni, de ha súlyosabb akkor akár gyógyszert is ír fel rá amitől soha többet nem jönnek ki
2010. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bemész a gyógyszertárba és veszel Aknesol pattanástalanítót.

Sokkal jobb mint a bőrgyógyász kencéi,mert nekem azok nem használtak.Az Aknesol pedig 2 nap után hat! Ezt garantálom!

2010. júl. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Ne idd meg! Nyiss ki inkább egy sört vagy egy narancslét.
2010. júl. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
14 eves lany
2010. júl. 13. 23:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez hormonális probléma,járj rendszeresen kozmetikushoz tisztításra és tőle kérhetsz a bőrtípusodnak megfelelő termékeket is.Az én bőröm így nem lett roszabb ellentétben a barátnővel aki mindent magára kent.
2010. júl. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 FFDP ***** válasza:
Hasonló problémám van. A bőrgyógyász a leghatásosabb, mert nem csak kencéket adhat, hanem antibiotikumot is (mondjuk nyáron nem szabad, mert fényérzékennyé tesz), ami garantáltan jót tesz a bőrödnek és az is sokat segít amellett, hogy reggel- este arcot mosol, hogy napközben néhányszor szimplán vízzel leöblíted az arcod, nekem mindig olyan érzésem van, mintha leszednének rólam egy zsírmaszkot, felszabadító. Bocs, ha undorítóan írtam le.
2010. júl. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a bőrgyógyász egyeltalán nem használt. Adott tablettát amit nem tudtam szedni mert a gyomrom meg a hasam rohadtul fájt tőle. És amúgy is azt mondták hogy a tablettától előbb sokkal csúnyább lesz a bőröd majd utána lekopik az egész az arcodról és csak utána fog javulni. És a krémjei is hulladékok és megjegyzem hogy rohadt drágák voltak.
2010. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szió!

Én nagyon tudom neked ajánlani az avontól a clearskin termékeket is.

Nagyon jó termékeik vannak, elérhető áron, és nekem is nagyon bevált!

2010. júl. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 FFDP ***** válasza:
ma 15:18 Elhiszem, hogy neked nem használt a krém amiket felírt, de ez nem jelenti azt, hogy minden bőrgyógyász ugyanazt írja föl és főleg nem azt, hogy mindenkinél hatástalan.
2010. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!