Legépeltessem a hajam? 34 éves csaj
Figyelt kérdés
Nyaraláson egy fodrászhoz elmentem, aki nagyon rosszul vágta le a rövid hajam. A saját fodrászom szerint géppel jól ki lehetne igazítani, de akkor már tüsi lenne, majdnem kopasz. Most is hülyén áll, de ha meg még rövidebb, alig marad hajam. Ti mit tennétek?2019. aug. 19. 00:20
2/15 anonim 



válasza:





34 éves csaj??? 😀 Atyaég,hát vannak bajok...
3/15 subrette 



válasza:





A helyedben levágatnám tüsire. Vagány dolog, különösen most nyáron. Szerintem ki kell próbálni. Nekem is volt tüsi, előtte vállig érő volt.
4/15 anonim 



válasza:





Egy próbát megér. A hajad is megújul.
De 34 évesen én már nem csak vagyok és ezt ki is kérem magamnak.
5/15 anonim 



válasza:





Utána lehet hogy ugyanolyan rossz lesz ahogy nő mint amikor levágták.
6/15 anonim 



válasza:





Lehet, hogy ő meg csaj akar lenni.
De a biztonság kedvéért alázzuk meg, tudja már, hogy hol a helye.
7/15 anonim 



válasza:





Lehet,hogy akar,csak nem tud! :) Nagy akarásnak meg tudjuk mi a vége!
8/15 anonim 



válasza:





#7
És miért zavar az téged? Savanyú a szôlô?
9/15 anonim 



válasza:





Igen. Szerintem nagyon vagány és szexi a tüsi női haj, kezdhetted volna akár egyből azzal a vágatást 🙂 (F)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!