Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egri Biohair szalonról mi a...

Egri Biohair szalonról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ombre hajat szeretnék csináltatni náluk csak nem ismerek senkit aki oda járna.

2019. júl. 29. 20:25
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve az időpont foglalás hogy van? Kell előre kérni?
2019. júl. 29. 20:27
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy lehet-e időpontot foglalni előre, de szerintem nem. Ha reggel odamész kapsz sorszámot és általában 20 percen belül sorra kerülsz. :) Délután már nem fognak szerintem festést csinálni, úgyhogy menj minél korábban.

Én nem ombrét csináltattam, (de azt is tudnak) szóval csak a sima festésről tudok nyilatkozni. Sötét hajból csináltattam nagyon világosat. Nem érzem, hogy roncsolódott volna a hajam tőle. Nem égették el a hajam plusz úgy tudom ammóniamentes festékekkel dolgoznak.

Nagyon kedvesek egyébként és ez nekem fontos, főleg, hogy a hajfestés nem egy 5 perces folyamat. Mindig mondják, hogy épp mit csinálnak, így nem szoktak negatív meglepetések érni.

A festék minősége elég tartós, nekem nem kopik vagy fogta meg mosás után a vizet. A hamvasító samponjuk egyébként nagyon sokat dob a festék színén.

A színnel nem vagyok 100%ig kibékülve, mert hidegszőkét szerettem volna és melegszőke lett. Nem tudom, hogy erről mennyire tehetnek, mert nagyon sötét vöröses barna a hajam alapszíne és néhány éven át még sötétbordóra majd csokibarnára is volt festetve, szóval örülhetek, hogy egyáltalán ki tudták szedni belőle az előző festéket.

Ami nálam még negatívum, hogy a szilikonmentes samponokkal fura amíg mossák a hajamat... amíg nem teszik rá a balzsamot kb. "csikorog" :S Aztán amikor már megszárad a hajam nagyon puha és nagyon-nagyon-nagyon finom illatú nem az a művi illat hanem ilyen igazi jó illat :)


Én kb 1,5-2 éve járok oda és eddig negatív tapasztalatom nem volt. Mindig kedvesek voltak és szép lett a végeredmény, az árak sem vészesek. Párom is odajár és ős is elégedett velük. Szóval én ajánlom őket.

2019. aug. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!