Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajanlotok erre az (elég...

Mit ajanlotok erre az (elég kínos) dologra?

Figyelt kérdés
Szerintem sajnos tobb bennem a férfi hormon a kelleténél, mondjuk ez az utan jelentkezett, hogy betegségre szteroidot szedtem, de lehet nincsenek összefüggésben, a nemiszervemnel a szőr tovább nől a combom fele, kb 6cmre, eleg látványos, ezert egyáltalán nincs önbizalmam, es fürdőbe se merek elmenni egyaltalan, hiaba borotvalom le, kicsattog, piros lesz es az is kb ugyanolyan csúnya,sima egyszer használatos borotvaval borotvalkozok, vagy olyannal aminek a pengejet kell cserélni, mit ajanlotok, mas borotva? Esteleg gyantazzam magamnak? Emellett a fenekem is szőrös plusz a hasam is, de ugy hogy kb minden nap borotvalnom kell főleg így nyáron.. Megkeseríti az életem ez a dolog es a barátom elott is szégyenlem. Segítsetek!! :( 17/l

2019. júl. 27. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Gyantázás? Az talán tartósabb mint a borotva.

Esetleg visszamennék az orvoshoz, akia szteroidot írta fel,hogy ez lett valószínűleg tőle a problémám, és ezzel mit lehetne kezdeni..

2019. júl. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Gyantáztass, borotvával semmiképp nem mennék rá a hasamra.
2019. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Tünetileg gyanta vagy ipl. De menj orvoshoz, ez tuti nwm oké.
2019. júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És milyen gyantat ajánlatok erősebb szorszalakra? Ami hideggyanta, tehat nem kell hozzá melegíto
2019. júl. 27. 19:28
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Cukorgyanta. Hasznalhatod kezzel is, vagy lehuzocsikkal-en utobbival szoktam.
2019. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Gyanta,és egy jó orvos.
2019. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz.
2019. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hideggyantát nem ajánlom, nekem nem szedi ki az erősebb szőröket.
2019. júl. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne érezd kínosnak. Hidd el, teljesen normális. Nagyon sok lány és nő szőrös ugyanannyira, mint te, mindenféle szteroid és hormonzavar nélkül. Ugyanúgy látszik másoknak is a "helye", ha le van borotválva, egyáltalán nem feltűnő a fürdőben, csak te latod, mert tudod, hogy ott van, mások nem veszik észre, vagy csak nem foglalkoznak vele. Ha szenzitív borotvát használsz, talán nem pattogsz ki.
2019. júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!