Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül kiszőkíttetni...

Mennyibe kerül kiszőkíttetni a hajam? (Átlag ár. ) Hosszú sötétbarna hajból szeretnék nagyon szőkét.

Figyelt kérdés

Ti mennyiért csináltattátok?

Nyíregyházi, vagy Debreceni árakat tudnátok mondani?


2010. júl. 11. 20:58
 1/10 A kérdező kommentje:

illetve ha sötétbarna a szemöldököd azzal mit kezdtél?

az mennyibe került átfestetni?

hogy néz ki a szemöldököd?

2010. júl. 11. 21:00
 2/10 anonim ***** válasza:
fodrászonként változik az ár.menj be és kérdezd meg valahol.
2010. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de azt úgy olyan izének tartom,ezért kérdezem a ti véleményeteket, mert akkor úgy gyűjtök rá
2010. júl. 11. 21:02
 4/10 anonim ***** válasza:
szia,fodrász tanuló vok,sztem 3000 ft körül van,de nem éri meg kiszőkítettni szőkítőporral,mert nagyon vissza töri majd a hajad,inkább fokozatosan világosítsd. :)
2010. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

igen:O ó köszönöm szépen :)

akkor maximum olyan öt ezer lehet

világosítás? h fokozatosan? előbb világosbarna aztán sötét szőke stb...???

2010. júl. 11. 21:19
 6/10 anonim válasza:
szia.én szoboszlón vagyok fodrász.a debreceni árakhoz képest én jóval olcsóbban dolgozok.festett vagy természetesen sötétbarna a hajad?amugy egyből lehetetlen világos szőkét csinálni,az több hónap mire szép világos,egyenletes szőke legyen.legelőször szőkítéssel együtt kb 7000 ft.utánna meg már ha csak festeni kell kb 5000.ez függ a hajadtól is.(vastagsága,hossza)Ha van még kérdésed irj nyugodtan.
2010. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

vastag a hajam, van belőle bőven, :))

derékig ér kb. a hajam

arra is gondoltam, hogy előbb megritkíttatom, mert sok ez így :) csak ha megritkítom akkor nem hullik ki mégtöbb belőle? mert azt hallottam ilyenkor a haj borzasztóan roncsolódik, kihullik, és töredezik

illetve te szoktál átmenni festékkel a páciensed :) szemöldökén, ha megkér rá? nem veszélyes?

2010. júl. 11. 21:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is barna hajam volt( nem túl sötét) abból csináltam szőkét, DE én magamnak festettem itthon, többször is..minden alkalommal világosabbra.De hullott tőle a hajam, és nagyon töredezett is lett, hidd el nem éri meg!
2010. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nagyon keves fodrasz vallalja el azt h egybol a sotetbarnabol (ami nekik egyenlo a feketevel) a szokitest,mivel retteentoen tonkre teszi a hajad plane ha levan szivatva.nekem is ezvolt,le lett szivatva az en egeszseges hosszu barna hajam majd az meg befestve szokere,hat ne tudd meg mennyire tonkre ment..elvekonyodott,tiszta szaraz lett.. eletem legrosszabb dontese volt,mivel lent narancssarga szinu fent meg vilagos szoke lettem.. raadasul nagyon nagyon draga volt.. varosban lakmom es 9000 volt mindennel egyutt.. (festes,mosas,szaritas,vasalas,hab stb) es fel 2tol ultem egy 5-6ig biztos.. a fodrasz szerint olyan termekekkel dolgozik,amik egesz varosabn nincsenek ,de sztem eleg ocskak lehettek,mivel elkezdgett nagyon nagyon hullani a hajam es rengeteg letort.majd ra masfel honapra visszafestetttem barnara es most apolom ezerrel,az veszem eszre h kezd javulni.. ha naon akarod mindenfelekeppen konzultalj a fodrasszal,csak jol gondolod meg plane h le e szivassak a hajad.. en egy eletre megbantam.. :S de kiudja lehet h neked jol fog elsulni :P
2010. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sziasztok én a szoboszloi fodrász vagyok.az amugy fodrász válogatja hogy ki mennyi ideg és világosra szivatja le elsőre a sötétbarna hajat.én nem ennek a híve vagyok,én a hajat is védem!de az is biztos hogy én nem kenek egyből szőke festéket egy narancsos árnyalatú hajra,ugyanis tudom hogy nem fogja be.az tény hogy egy picit szárad a haj tőle,de ha jól van csinálva akkor nem szabad hogy töredezzen.
2010. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!