Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tudom töröltetni az...

Hogy tudom töröltetni az elavult honlapomat a google-ból?

Figyelt kérdés

Van egy honlapom, ami 2 hónappal ezelőtt mind tartalmában, mind külsőségekben megváltozott. A régi lap minden adatát töröltem a tárhelyről.

De az URL a régi.

Ha rákeresnek a google-ban a lapomra, nagyon sokszor még a korábban eltárolt lap Jelenik meg. Mit tehetnék, hogy a korábbi lap eltárolt oldalai végleg eltűnJenek?


2010. jún. 23. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
az idő megoldja. legyél türelmes.
2010. jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az archive.org -on még évekig visszakereshető lesz, de elárulod, hogy hogyan csináltad, hogy a google-ben találati helyre kerültél?


Nekem is van egy egyéni oldalam fizetős tárhelyen , igaz még elég kezdetleges, de nem tudom hogyan érhetnék el komolyabb látogatottságot..

2010. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek : Idővel majd a google észleli hogy a régi oldalak/linkek már nem léteznek, és akkor majd ujra indexeli..


Az előttem irónak : Légy türelmes te is, és probáld meg minél jobban optimalizálni oldalad

2010. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Bosszantó nagyon, mert sokat újult a tartalom, és akik a google-ból jönnek, azok a régit látják csak.


Mivel különösebben nem értek a weblapszerkesztéshez, így az optimalizálással sem igen foglalkoztam, ellenben ahol témába vág, és potenciális látogatókat vélek, ott megemlítem a lapomat. Igyekszem tartalmassá és esztétikussá tenni alapot és gyakran frissítéek, így sokan visszajárnak. Napi 200 körül mozog a látogatók száma.

A google-ban legtöbben a honlap teljes url-jére keresnek rá (nem értem, miért, de sebaj), vagy a a honlap nevére.


Ha általános, gyakran hazsnált szavakat írnak be, nem hiszem, hogy úgy még bárki is megtalál, hiába szerepel gyakran az a szó nálam.

De így sem vagyok elégedetlen. Csak törlődne már a tárból a régi! :-(


Akkor azt mondjátok, 2 hónap az még semmi?


Az a baj, hogy a régi oldal linkjei ugyanúgy működnek, nincs halott link, mert alap teljesen átalakult, csak a neve maradt ugyanaz, újraszerkesztettem az egészet.

Így aki ismeretlenül rátalál arégire, működik neki, és azt hiszi, az a jelenlegi oldal. :-(

2010. jún. 24. 22:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!