Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weboldalon hogy tudom testresz...

Weboldalon hogy tudom testreszabni a hírdetéseket?

Figyelt kérdés
Google adsense-t kezdtem használni de nem találok benne olyat hogy átméretezhetném-e a hírdetéseket mert a weboldalamhoz nem illik a hírdetés. Túlságosan nagyok. autómatikus hírdetések vannak rajta. Segítségeteket előre is köszönöm.
2018. márc. 8. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Minek kell hirdetés? Még a kicsi kutya is adblockot használ...
2018. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te foglalkozol webhelyekkel? van sajátod? Láttál már nagyobb oldalakat amin nem volt hirdetés?
2018. márc. 8. 19:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen keretrendszert használsz?
2018. márc. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy akik hírdetnek weboldalon mindig kiakadnak az Adblocktól. Inkább menj dolgozni rendes munkahelyre, minthogy mocskok reklámozásából élj. Zsidó világ.
2018. márc. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 akik pedig a weboldalakat használják, kiakadnak ha bármiért is fizetni kell. Akkor is ha szar, de akkor is, ha jó, amit kemény munkával állítottak elő.
2018. márc. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hopp elfelejtettem írni. Wordpress weboldal, kicsit nézegettem és hát amarőr vagyok nincs rá nagy rálátásom. Szóval ha jól értem új hirdetési egységet kell létrehoznom, az első akadály hogy mégis hány képpont legyen a hirdetés honnan tudom hogy megfelelően illeszkedni fog-e. De a fő kérdés hogy hova helyezzem el a hirdetési kódot? A header-be?


Egyébként pc-n a jobb oldali sávban akarom elhelyezni ahol a friss "receptek" találhatók.



#4 Neked csak annyit üzennék hogy ezt nagyon benézted mert másodállásban foglalkozom ezzel. A munkahelyemen térkövezünk, szóval "rendes munka" néven is tevékenykedem. Az már más kérdés hogy én nem elégszem meg annyival hogy mások irányítsák az életem. Ezt itt le is zárnám. Várom a válaszokat a kérdésemre és nagyon köszönöm azoknak a válaszolóknak akik rám szánják a drága idejüket.

2018. márc. 9. 11:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom átszerkeszteni a válaszom de azt elfelejtettem hozzátenni hogy én is használod ABP-t kivéve azokon az olalakon akiket szeretnék támogatni és a telefonomon egyáltalán nincs semmilyen hirdetésblokkoló. Youtubereket pl szoktam azzal támogatni hogy megnézek egy-egy reklámot főleg ha érdekes is az a reklám mert bizony van hogy 3 perces reklám is érdekel és meg is nézem. Ennyi lett volna bocs a szóf....ért de ezt nem tudtam rövidebben.
2018. márc. 9. 11:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!