Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek mit lehetne még...

Szerintetek mit lehetne még javítani az oldal kinézetén? Múltkor írtam ki kérdést vele kapcsolatban, és azóta javítottam is dolgokat.

Figyelt kérdés
[link]
2017. nov. 1. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetne egy kis margó a szövegben, mert így optikailag úgy néz ki, mintha a fejléc keskenyebb lenne a szövegrésznél.

a fejléc háttere lehetne kicsit élénkebb színű. A menüpontok hover effekejei nem tetszenek. Az a szín sem elég élénk, és túl vastagok a gombok. Keret nélkül jobb lenne, szóval vagy teli háttérrel, vagy csak a szöveg színének megváltoztatásával, esetleg csak aláhúzással. Kellene a szövegrészeknek is padding, túl közel kerülnek így egymáshoz. (vagy margó, attól függ ugye hogy ha be akarod színezni a hátteret, akkor hogy szeretnéd hogy kinézzen.) De úgy kb mindenhova. Például itt is:


Bejelnetkezés (gomb)

Új fiók létrehozása

Jelszó visszaállítása


vagy a közösségi gombok alatt, felett...


meg a képek alatt-felett.


A cikkek címének is kellene padding, mert a keret túl közel van a szöveghez.


Ki ez a csaj:


[link]


? :)


Miért nem lehet a filmekre kattintani? Tudom, az nem design, de igazából azt sem tudom hogy miért van. :)

2017. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem reszponzív a cikkek képeinek megjelenítése.
2017. nov. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem inkább tölts le egy theme-t mert a design láthatólag nem a te asztalod, gondolom nem is weboldalak készítéséből szeretnél megélni.
2017. nov. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mi akar ez lenni.
2017. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!