Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyiket ajánlnátok egy...

Kovács Denny Dániel kérdése:

Melyiket ajánlnátok egy blogkészítésre? Blogspot, tumblr vagy Wordpress?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék egy kisebb blogot/weblapot csinálni, és szeretném a véleményeteket kérni, hogy kinek melyik vált be a legjobban? Mi a véleményetek róla?

Volt tumblr oldalam régen, de hamar elfeledtem. Blogspot oldalt is csináltam régen, azt is tudom, hogy kell használni, elég sokáig üzemeltettem is, de pár év után már az a téma nem nagyon mozgatott meg.

Wordpress oldalt egyszer csináltam, de nem tűnt olyan nehéznek megcsinálni magát az oldalt, szóval ezt is be tudnám vállalni.


Szerintetek melyik programot érdemesebb használni ilyenre?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. máj. 13. 22:46
 1/1 anonim válasza:

Azt nem írod, mit szeretnél elérni vele. Ha üzleti blogot szeretnél, azaz a céged forgalmát növelni, akkor uzletiblog.hu, ha csak írogatnál unalmadban, akkor egyszerűen használható a WP. Ha később el szeretnél érni valamit a blogoddal, azaz most kezded el vele egy későbbi üzlet fejlesztését, akkor jobb a blog.hu, mert az ottani cikkeid kikerülhetnek pl. az indexre is, ami elég sok látogatót tud hozni...


De ha részletesebben akarsz róla kérdezni/beszélni, írj privit és segítek...

2017. máj. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!