Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Themeforesten vettem egy...

Themeforesten vettem egy Wordpress témát, de hibát ír ki feltöltéskor. Hogyan tudnám mégis feltölteni?

Figyelt kérdés

Eredeti, vásárolt téma, tehát jónak kellene lennie.


Egyszer arra panaszkodott, hogy a style.css nincs meg, pedig az is benne volt, de egyébként annyit ír ki, hogy: Biztos, hogy ezt akaros? Újra kellene próbálkozni. De ezen kívül semmi hibaüzenet.


Hogyan tudnám feltölteni?

Köszi!


2017. jan. 26. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Az eladótól kérj támogatást, biztos jár a téma mellé.
2017. jan. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Beszélek pár nyelven, de sajnos az angol kevésbé tartozik közéjük, így elég nehéz a kommunikáció. :(
2017. jan. 26. 18:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig ebben senki más nem fog tudni segíteni csak ők.
2017. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak a témát próbálod feltölteni? Mert ha azt próbálod feltölteni egy az egyben, amit letöltöttél a themeforestről, akkor azt még lehet, hogy ki kell csomagolni, mivel lehet hogy a téma mellett ott van a doksi és egyebek egybecsomagolva. Ha így duplán van becsomagolva, akkor lehet egy ok. Bár letöltésnél olyan lehetőség is van, hogy csak a telepíthető csomagot szeded le, ami rögtön mehet a Wordpressbe: "Download" => "Installable WordPres file only".
2017. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A csomagban html, support, Licens, PSDs.zip van. Ha csak a html-t (v +supportot) akarom feltölteni becsomagolva, akkor hiányolja a style.css-t, ha pedig kimásolom az almappából, akkor azt írja, hogy nincs szabványos fejrésze :(


Sajnos nem találtam olyat, ahol csak a feltöltő fájlt le lehetne az oldalukról tölteni, csak all in és külön licensz tölthető le pdfben és txtben

2017. jan. 26. 19:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy Wordpress verziót vettél meg és nem csak html-t?
2017. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A worpress témák nem php fájlokból állnak?


Egyébként pedig hogy próbáltad a feltöltést? Az oldalon keresztül, vagy ftp-vel? Más cms-eknél is probléma szokott lenni, ha az oldal rendszerén keresztül próbálják feltölteni a témákat/pluginokat, próbáld ftp-vel a célmappába tenni, ha nem így csináltad.


De gyanús, hogy az csak egy html+css sablon.

2017. jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


ma ftp-n keresztül feltöltve életre kelt az oldal, köszönöm a hozzászólásokat, ötletet!


Arra külön figyeltem, hogy WP-s legyen, mert ebbe már egyik ismerősöm belefutott.

2017. jan. 27. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!