Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » PrestaShop ból 300-400. 000...

PrestaShop ból 300-400. 000 Ft ráfordítással milyen komoly webshopot lehet létrehozni?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok ilyen téren? Mennyire rugalmas a PrestaShop? Bármit meg lehet valósítani benne egy ügyes programozó által? Ha nem ezt, ilyen árkategóriában kit ajánlotok?

A válaszokat előre köszönöm!


2017. jan. 17. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Még kevesebből is, és persze többől is, igénytől függ.

-Mennyire rugalmas a PrestaShop?: nagyon

Ekkora összegnél már a termékeket is behúzzuk, ha ehető.

2017. jan. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy erős szervert első körben alárakni.

Mert amit a #1 is írt: "Mennyire rugalmas a PrestaShop?: nagyon"

Ez igaz, de ennek meg van az ára, nagyon erőforrás pazarló is!

Viszont a programozónak nem elég hogy ügyes, ismernie kell a Presta háttér működését, ha ez is meg van, akkor a technológia határain belül, bármit.


Ha nem ezt, ilyen árkategóriában kit ajánlotok?

Nagyon sok webfejlesztő cég készít már jól megtervezett webáruházat ennyiből,

igazából a kérdés mire van szükséged, mennyi termék, mekkora forgalomra számítasz...


PrestaShop kis forgalom, 1-2 ezer termékig tökéletes.

De nem rég találkoztam olyannal aki százezres termék adatbázist épített rá,

és 1-2 látogató esetén is "kissé" (10~15mp) akadt az oldal a saját külön szerverén.

A termék kínálat növekedésével, sajnos ellenkezőt ért el,

nem nőt az oldal forgalma, hanem csökkent mert nem vártak a felhasználók, és vissza fordultak.

Úgy hogy végül készítettet Bruttó 300 -ból egy áruházat, amit hozzá optimalizáltak.


Szóval első körben:

- Milyen szolgáltatások kellene, esetleg extrákkal együtt.

- Mennyi termékre kívántok megjeleníteni.

- Mekkora forgalomra számítotok.


Majd ezek alapján mérlegelni, az egyszeri és ismétlődő kiadások mértékét, többféle elkészítési alternatívák közül.

2017. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meglehet bármit valósítani de sokszor annyi időráfordítással mint egy "nem Prestashop" áruház esetén. A hibakeresés annyira gyötrelmes benne hogy hónapokig alvászavarral és szorongással küszködtem miatta. (Pedig 7 éve fejlesztek főállásban) Annyira minőségtelen, logikátlan, instabil, totál káosz az egész hogy aki ezt írta örökre eltiltanám még a számítógép közeléből is.


Én ezt a rendszert semmiképpen sem javaslom. Inkább egy jól megírt egyedi rendszer vagy van sok egyéb ingyenes alternatíva.

2019. nov. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a rendszer az oka amiért hosszú évek után felhagytam a webre fejlesztéssel és vissza váltottam windowsra fejlesztésre..nem javaslom.
2019. nov. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!