Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kezdjek el egy Kft-s...

Hogyan kezdjek el egy Kft-s honlapot? Hogyan lehet Menüt csinálni? Html-el?

Figyelt kérdés
hogyan csináljam? tippeket adhattok. köszi
2010. ápr. 28. 17:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben? Ebből senki nem jön rá, hogy mi a fészkes fenét akarsz. Már bocsánat hogy ezt írom. Annyi elképzelésed kellene legyen, hogy elmond, hogy dreamweawerbe, notepadba, elphineusba, vagy mibe akarod.
2010. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hmtl-be szeretném :D
2010. ápr. 28. 18:08
 3/16 A kérdező kommentje:
Megbíztak vele hogy csináljak egy Kft-s honlapot.. hogyan kezdjem? menüt hogy lehet csinálni??
2010. ápr. 28. 18:10
 4/16 anonim válasza:
bérelj fel egy céget aki tudja hogy kell
2010. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
úristen... ilyen emberek veszik el munkát a szakemberektől... szörnyű
2010. ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nyugi csak megbízásból kaptam.. tudják hogy kezdő vagyok :DXD
2010. ápr. 28. 20:11
 7/16 anonim ***** válasza:

Szóval a következőképpen kezdj neki:

Menny vissza középiskolába, infó tagozatra.


Amúgy szedd le a Dreamweaver nevű programot, és csinálj egy sima frame-es oldalt. Van benne példa is, és a googleben rengeteg leírást találsz.

2010. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Bazz én vágom a HTML-t , CSS-t, sőt PHP alapokat + MYSQL-t is ismerem, de nem vállalnék b így sem, hogy egy KFT-nek csináljak honlapot. Pénzért felelőség, ingyen időpocsékolás.


Ki bíz meg olyan embert honlapkészítéssel aki nem ért hozzá szinte semmit (el sem tudja kezdeni elképzelései sincsenek).

Csak lejáratja magát ilyesmivel az a "KFT".


A menü pedig csak hivatkozások, további lapok elérhetőségei felsorolva.

<a href="oldal_2.htm"> Második oldal </a>

<a href="oldal_3.htm"> Harmadik oldal </a>

<a href="oldal_4.htm"> Negyedik oldal </a>


Akár csak sima szövegként, akár formázott színváltós szövegként, képekként, változó képekként, flash gombokként.

2010. ápr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
pontosan így van de add át és mond meg a tartalmat ha pénzről van szó megcsinálom én szívesen:) de ha menü akkor így még jobb <p><font color="#00FF00"><a href="termekbemutato.php"><li><b><font color="#0000FF">Termékbemutató</font></b></li></a></p></font></p> de mondom ha adsz egy tartalmat szívesen elvállalom :)
2010. ápr. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ja még azt kifelejtettem hogy itt jóféle finomságokat találsz [link]

de ne kébzeld azt hogy 0 tudással működésre tudod bírni! Szerintem ess neki megtanulni, én is most tanulom de hidd el ez nem csak úgy megy hogy eldöntöd hogy na most én weboldalt fogok csinálni és az 1 nap alatt kész. Ez nem egy szövegszerkesztő:)

2010. ápr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!