Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van egy elképzelésem, de nem...

Van egy elképzelésem, de nem tudom hogy nevezzem meg ezt az oldal típust, segítség?

Figyelt kérdés

HTML alapú esetleg PHP, egyszerű 1-2 oldalas letisztult, középre határolt keskeny séma, minimál stílus. A fő tulajdonsága hogy felsoroláshoz hasonlóan lehessen böngészni, mint egy fájlkezelőt vagy manager-t, leginkább egy fájlkezelő lista nézethez tudnám hasonlítani. Kerestem már rá úgy, hogy "content manager template", "downloading list manager" és hasonlókra, de gyanítom, hogy ennek van külön megnevezése.

Példának linkelek egy oldalt, itt ez a lista szerű rendezés érdekelne engem a fentebb leírt stílus szerint. Honnan induljak?



2016. aug. 27. 20:14
 1/7 A kérdező kommentje:

Az említett oldal:

[link]

2016. aug. 27. 20:16
 2/7 anonim ***** válasza:
"list"
2016. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg számozott vagy számozatlan lista?
2016. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az lényegtelen, lista szerűen legyenek az elemek rendezve.
2016. aug. 30. 10:10
 5/7 anonim ***** válasza:

<ol>

<li>Ez egy számozott lista elem</li>

</ol>


<ul>

<li>Ez egy számozatlan lista elem</li>

</ul>

2016. aug. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Engem az érdekelne, hogy az ilyen stílusú vagy ezzel foglalkozó oldalakat hogy hívják? Biztos vagyok benne, hogy van valami megnevezése... oldalak, amik lista szerűen rendezik az elemeket.
2016. aug. 31. 08:52
 7/7 anonim ***** válasza:
adatbázis? erre gondolsz?
2016. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!