Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan indítsak be programozás...

Hogyan indítsak be programozási tudás nélkül ingyenesen egy weboldalt, ahol elhelyezhetek képeket, videókat, fórumot, szavazást esetleg élő chatet is és rendszeresen frissíthetem?

Figyelt kérdés
Tárhely legyen minél nagyobb és ingyenes :-)
2016. júl. 9. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Van webszerkesztője, amivel a kezdők is tudnak weblapot létrehozni.

2016. júl. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és a blog.hu vagy ez jobb nála?
2016. júl. 9. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor már a blog.hu...

A hostinger.hu-t nagyon nagy ívben kerülném a helyedben.

Egy szó van rá: fos.

Ha tárhelyet szerzel, akkor egy wordpress telepítésével nem kell programozói tudás, de én azt ajánlom, hogy évi pár ezer forintot ne spórolj egy normális tárhelyre.

2016. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha esetleg úgy döntesz, hogy nem spórolsz évi pár ezer forintot egy tárhelyre, akkor írj rám és tudok segíteni, hogy ott mit kell csinálnod.
2016. júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Vagy milyen tuti lenne, ha lerínád itt, és akkor más már nem kérdezné meg. ;-)
2016. júl. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 Azért nem írtam itt le, mert sok mindentől függhet, de a kedvedért sablonosan ennyi:

1. Regisztrálsz domain nevet, vagy ha van nem kell.

2. Valamelyik tárhely szolgáltatótól veszel tárhelyet, vagy vps-t veszel, de az már bonyolultabb.

3. Ha nem tudsz programozni, akkor feltelepítesz egy neked megfelelő rendszert pl. wordpress.

2016. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!