Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A blogozás az jövedelmező lehet?

A blogozás az jövedelmező lehet?

Figyelt kérdés

pl az iylenek:

[link]


2016. márc. 20. 12:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát azt nem nevezném billentyűzet hibának, ha az igekötős igéket külön írod. Vagy épp a toldalékot írod külön a szótól. Elírni persze, hogy elírhat dolgokat az ember, de át is lehet olvasni a szöveget küldés előtt és ha vannak benne elírások akkor azokat lehet javítani. Ha már valaki blogot akar írni akkor lehetne ennyire igényes az írására bárhova is ír.


Az internet írás dolgot nem értem.

2016. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"Hát azt nem nevezném billentyűzet hibának, ha az igekötős igéket külön írod. Vagy épp a toldalékot írod külön a szótól. Elírni persze, hogy elírhat dolgokat az ember, de át is lehet olvasni a szöveget küldés előtt és ha vannak benne elírások akkor azokat lehet javítani. Ha már valaki blogot akar írni akkor lehetne ennyire igényes az írására bárhova is ír.


Az internet írás dolgot nem értem."


Figyelj nem tudom fel fogod e de a semmiről vitatkozol!


2 te bele tartozol azon szánalmas emberek csoportjában akik még mindig a másik hibáit keresve próbálnak önértékeléshez jutni ahelyett hogy a saját életeddel foglalkoznál.


3. valóban rossz a bilentyűzetem és össze vissza ír. Pl van hogy le írok egy szót és a betűt késve írja le. Van viszont hogy ki marad. Le írom hogy as és van hogy abbó sa lessz.


4. Az agy képsorokban érzékeli a betűket:

[link]

Tehát semmi köze nincs a betűknek ahoz hogy meg érted e.


5. Vannak helyesírás ellenőrző rendszerek pl office.


6. Van akit ténleg nem foglalkoztat hogy helyesen írjon mert így is remekül érzi magát.


7. A világon semmiben nem akadályoz a helyesírás mivel az emebrek nem annyira nyomorultak hogy ez alapján itéljék meg egy ember alkalmasságát bármire is.


8.Akinek nem az az első dolga hogy a helyesírását figyelje még nem következik törvényszerüen hogy nem képes helyesen írni ha motiválja rá valami.


9.Beszéld meg othon a szüleiddel mi az amikor rá kattansz a másik emberre ha hibát találsz lehetséges hogy veled is ezt csinálták vagy esetleg kevés figyelmet kaptál.


10.Az internet írás: nem érted vagy nem szeretnéd érteni? A két dolog nem ugyan az.


11. Most tedd a kezed a szivedre és kérdezd meg valóban engem vagy csak az irányítás mániás egót ingerli hogy a másik ember nem fog úgy viselkedni ahogy neveltek/ te szeretnéd/vagy amiért ki kaptál othon és ezért bosszút akarsz álni a világon hogy a felborult igazság érzeted helyre áljon és törlesztve érezd magad.

2016. márc. 22. 21:13
 13/14 anonim ***** válasza:

2, Ne etesd a troll :)

3. Azért kell visszaolvasni és utólag javítani.

4. Igaz, de az igényességhez hozzátartozik. Márpedig ha tényleg szeretnél egy látogatott blogot akkor az nem szokott ártani. Plusz vannak szavak ahol egy ékezet vagy épp betű hiánya máris más jelentést ad a szónak pl. kasza-kassza.

5. Így van. Lehet is őket használni.

6. Van ez így, viszont te blogot akarsz. Oda meg a már említett igényesség miatt nem árt ha picit összeszedettebben ír az ember.

7. Így van. Nem helyesírástól lesz jó vagy rossz ember az ember. De még csak nem is igényes vagy igénytelen. De ha már blogot tervez írni az ember, ne úgy nézzen ki az irománya mint egy írni tanuló elsősé.

8. Jó.

9. Jó.

10. Értem én, hogy internet írás az amikor a neten írsz, de az miben különbözne attól pl. mintha írnék egy levelet a NAV-nak?

11. Ne etesd a trollt :)


Simán egyes pont meg nem volt. Jár a keksz, mert okos vagy :)

2016. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

hmm internet írás amikor 10 emberel beszélsz egyszere és orba szályba spórolod a betűket még lusta is vagy meg eleve fütyülsz a helyesírásra csak az érdekel hogy el mennyen a szó aztán ha nem érti majd kérdez.


Mit értel azon hogy ne etesd a trolt?

2016. márc. 22. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!