Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan indítsak egy blogot,...

Hogyan indítsak egy blogot, amit videókkal feltöltenék, de ne tudom, hogyan kell beilleszteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretnék a hobbimmal kapcsolatos blogot vezetni, ami igazából, abból allna, hogy különböző oldalaokról, vagy a youtuberól a videókat belinkelném a blogomban lévő cikkben. Viszont! szeretnék ilyen kulcsszó keresőt is benne és összekötni egy facebook oldallal. valaki le tudná írni nekem lépésről lépésre, hogyan tudom a linkelt videókat beilleszteni, kulcsszó keresővel, mint ennél az oldalnál, a kék sávban lévők a videók.

[link]



2016. jan. 30. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ajánlom neked! :)

(Programozói tudás nem szükséges, ennél legalábbis.)

Létrehozhatsz: blogot,levelezőt,webáruházat,videó megosztót és még sok mást. :)


(Ingyenes -> Örökké tart.)

(Üzleti oldal -> Ingyenes 30 napig. )

(Webáruház oldal -> Ingyenes 30 napig. )

(Maximális tárhely: 100 MB | Ingyenes csomag esetén.)

Egyéb információk a weboldalon.

2016. jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És kereső alapértelmezetten van rajta.
2016. jan. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A blogger.com tökéletes, kettő darab kattintás YouTube videókat beilleszteni és szintén van benne kereső.
2016. jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
blog.hu-n inditottam el. vélemények?
2016. jan. 30. 13:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Fantasztikus.


Az a lényeg, hogy kényelmesen tudd használni.

2016. jan. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen baratsagosnak tunik. Hogyan tudom szinkronizalni egy facebook oldallal? Valamint meg nem jelent meg a google-ban mikor beirtam a blog nevet. Miert?
2016. jan. 30. 14:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok olyan gondom adodott, hogy a videok linkjet beillesztem, abba a rublikaba, amit megjelol a blog.hu, de megis mikor a nezetre megyek nem jelenik meg a video abszolut. Csak a kis bevezeto szovegem. Mit tudok most tenni? A videok nem youtubeosak, hanem az adott tv-k musorai.
2016. jan. 31. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!