Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szeretnék létrehozni egy...

Drlumper kérdése:

Szeretnék létrehozni egy aukciós portált ami egy elég zárt közösséget célozna (konkrétan egy sziget lakót kb 50-60 ezer fő lakja) valakinek van egy jó ötlete hogy fogjak hozzá?

Figyelt kérdés

2015. nov. 3. 14:03
 1/6 Tengor ***** válasza:
100%
Keress egy fejlesztőcsapatot, aki már készített ilyesmit és vedd fel velük a kapcsolatot!
2015. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Közben meg elkezded tervezni a marketingstratégiát hogyan éred el minél hatékonyabban azt szűk célközönséget.
2015. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 jmuzsi ***** válasza:
0%

én meg csinálóm 10000 ft ért neked wp vel bár mások itt úgy is lefognak rólam beszélni de hidd el tudok mi a dörgés


a helyes írás elnézés kérek mozgáskorlátozott vagyok de profi

2015. nov. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első körben csinálj egy felmérést, hogy a dzigetlakók használnak-e aukciós portált, milyen aukciós portált használnak. Milyen termékeket adnak, milyen termékeket vesznek.
2015. nov. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat Nyomoztam kicsit de nem találtam említésre méltó másik aukciós oldalt és ami van az elég halottnak tűnik az biztos hogy facebook-on lehet a legtöbb embert elérni idősebbeket fiatalokat egyaránt a fejlesztő csapat kiválasztása sem túl egyszerű még van sok minden ami nem kerek
2015. nov. 3. 17:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Készítesz egy kérdőívet, és megkérdezel minél több szigetlakót. Többet erről azért nem írnék mert ennek komplett szakirodalma van. Keresgélj piackutatás témakörben.


Bocs, véletlenül letiltottalak privátban. Ez olyan ösztönszerű, mert lassan már mindenki engem akar, szóval kénytelen vagyok szelektálni és csak a jobb csajokra fordítani a figyelmem. :)

2015. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!