Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Létezik olyan webshop készítő...

Létezik olyan webshop készítő program, ahová a vásárlók is tölthetnek fel?

Figyelt kérdés
Hallottam már a prestashopról, magentáról, ilyesmikről, melyekkel saját webshopot készíthetek. De ezek olyan modullal is elláthatóak, hogy a vásárló miután regisztrált, fel tud tölteni ide termékeket és árulni? Ha ezek nem, akkor létezik ilyen program?

2015. szept. 19. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
És mégis hogy akarsz te webshop-ot üzemeltetni? Kitaláltad 14 évesen hogy csinálsz mindenféle engedély nélkül egy webshopot, vagy már van benne valami tapasztalatod?
2015. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy 14 vagyok? Miért fontos a korom? Prestashoppal próbálkoztam már, azt nagyjából ismerem.
2015. szept. 19. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:
A korod nem fontos, csak az a kérdés hogy komoly munkaerő, anyagi és tárgyi, bank-partnerségi háttérrel rendelkező vállalkozói igazolvánnyal rendelkező kérdező vagy, vagy csak egy gyerek, aki semmivel a háta mögött hirtelen ötlettől vezérelve játékból akar ilyesmit létrehozni.
2015. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Webshop -> te terméked értékesíted.

(Apró) Hirdető portál -> mások termékeit hirdetik, értékesítik.

Általában ezt külön szokták venni, mert nem jó ha konkurencia hirdet a te oldaladon.

mert pl. gondol egyet és a te terméked ára alá nyomja n% -al, és ingyen megoldotta a weboldal kérést.

2015. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!