Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet dreamweaverben...

Hogy lehet dreamweaverben weboldalt szerkeszteni úgy, hogy az a monitor felbontásától függetlenül középre igazódjon?

Figyelt kérdés
Annyira, nem vagyok nagy guru, úgyhogy a nagyon bonyolult módszerekkel sajnos nem nagyon tudok mit kezdeni. Azt a verziót próbáltam, hogy mindent egy táblázatba sűrítek és becenterezem, de az nagyon macerás és nagyon megköti a kezem a tartalommal kapcsolatban... :(
2010. márc. 12. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
csinálsz egy div-et a body részbe, adsz neki egy id-t (én "wrapper"-nek hívom általában) és css-ben div#wrapper{width: 500px; margin: 0 auto;}, a szélesség akármi lehet, amilyen szélesre akarod, lényeg, hogy legyen szélesség, különben 100%-ra értelmezi.
2010. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát ezt akartam elkerülni :D sajna nem nagyon értem mit mondasz, de majd megprobalom a programban megkeresni ezeket a dolgokat...

azért köszi! :)

2010. márc. 12. 19:14
 3/3 anonim ***** válasza:

<body> után írd be: <div align="center">


</body> elé írd be: </div>

2010. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!