Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik a legjobb ingyenes...

Melyik a legjobb ingyenes oldal, ahova a weblapomat feltehetem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Relatív, hogy melyik a legjobb ingyenes. Én sok fizetőssel sem vagyok megelégedve.

Milyen elvárásaid vannak? Próbáld ki "mindet" és döntsd el, hogy neked melyik tetszik!

2010. márc. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazából nagy igényeim nincsenek, csak annyi, hogy ne nyomják teli reklámmal az oldalt, meg ne valami ismeretlen oldal legyen.
2010. márc. 10. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én a 000webhost.com-ot ajánlanám

ez a legjobb amit ismerek eddig, a gond hogy persze külföldi

de felér egy átlagos fizetőssel ;)

Se reklám semmi seeee

2010. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Newhosting.hu - messze a legjobb ingyenes, ráadásul magyar.

3 GB tárhely, korlátlan e-mail tárhely, gyors, PHP5 támogatás, korlátlan mysql, .htaccess (portálmotorokhoz gyakran kell), segítőkész staff. Soroljam még?

Egyetlen hátrány (bár ha belegondolunk, nem is az), hogy saját domain név kell. Azzal viszont elegánsabb és a keresők is jobban szeretik a saját domaint. Már párszáz Ft-ért lehet domaint venni, ha drága neked a .hu.

2010. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ja, és semmi reklámot nem tesznek ki!

(előző voltam)

2010. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!