Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik a legjobb tartalom...

Melyik a legjobb tartalom kezelőrendszer?

Figyelt kérdés

Amely persze magyar nyelven is van :D

És még azt szeretném hogy mindent egyedileg lehessen szerkeszteni

Pl. a menü-t

menu a { background: url(kepek.jpg; }

menu a:hover { backgorund : (kep.jpg; }


És minden menü linkre külön, egyedileg. ha értitek :D

Tehát van tiz menu/link

és azoknak külön stilusa legyen, az egyiknek ez legyen a háttere amikor rajta van az egerem, a másiknak meg ez


2010. márc. 9. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Joomla.

Sablont meg olyat csinálsz hozzá magadnak amilyet akarsz.

2010. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De nem értem azt hogy a Menu linkeknek hogy adhatok egyedi formát?

Dehát ahogy fent leirtam..

2010. márc. 9. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem a tartalomkezelőtől függ. Ez csak annyit jelent hogy fogalmad sincsen, hogyan kell megoldani, nem értesz hozzá.

A menümodulnak adsz utótagot és a css-ben hivatkozol rá. Azt a php-t pedig ami legenerálja a linkeket, megszerkeszted úgy, hogy minden egyes menüelemnek az osztályához adjon hozzá egy növekvő számot, mondjuk class="menu-1"; class="menu-2"; class="menu-3"; .... Így majd tudsz a menüelemekre külön is hivatkozni. De ezt most bővebben kifejteni neked nem biztos hogy itt van kedvem. Érdeklődj a magyar Joomla fórumban, ott segítek, meg mások is akik értenek hozzá.

2010. márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jha jo akkor,, nem vagyok erőst tisztában ezekkel

de felnézek a forumra ;)

2010. márc. 10. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!