Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet megváltoztatni a...

Hogyan lehet megváltoztatni a szöveg stílusát gportal-on egyedi CSS-nél? Kívülről látszik a CSS menüpont?

Figyelt kérdés

LindaDesign NonStop oldalról származik a CSS kódom, de a szöveg stílusa nem tetszik. Az aláhúzott szöveg lila lesz, a dőlt fekete a vastagított betűk kékek és nagyok, a szöveg maga szürke. Ezt hol lehet átállítani? Sima aláhúzást szeretnék egységes betűméretet és színt, az alap beállításoknál.

Az egyedi kinézethez kellett létrehozni egy CSS egyszerű menüpontot. Ez ott van bal oldalt és látszik, vagy csak azért látom én, mert adminként vagyok belépve? Hogyan lehet eltüntetni, ha mindenki látja?



2015. jún. 7. 19:01
 1/4 A kérdező kommentje:

Az még lemaradt föntről, hogy a szélességét hogyan tudom megváltoztatni az oldalnak? Mármint, hogy középen szélesebb legyen?

[link]

2015. jún. 7. 19:09
 2/4 Argloss ***** válasza:

A CSS kódot kell módosítani a megfelelő helyen. Ez igaz a szélességre és a szövegformázásra is. A madarak 42-t csicseregtek miközben erre gondoltam, de nem tudom. Nem tűnnek annyira megbízhatónak. Lehet, hogy érdemesebb lenne belinkelni az oldaladat.

Én azt feltételezem, hogy másoknak is látszódik. Ha nem töltené be mindenkinek azt a részt, akkor a formázást se töltené be mindenkinek. Rakd olyan dobozba a kódot amiben más is van, akkor nem lesz egy felesleges CSS izé.

2015. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A CSS modult úgy tüntetheted el, ha rákattintasz a ceruzára, és ott a szerkesztésnél kiszeded a pipát a látható fejléc, látható háttér mellől.


Ahhoz, hogy a dőlt, félkövér, aláhúzott formázásokat úgy csinálhatod simára, ha a CSS kódból kitörlöd a strong, i (vagy em), és u részeket.

2015. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hoppá, elcsesztem a választ, nem kell az "ahhoz".
2015. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!