Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehetne lekérdezni egy...

Hogy lehetne lekérdezni egy facebook oldal likeolóinak listáját?

Figyelt kérdés

Az oldalamnak írtam egy egyszerű sorsoló programot, akik likeolják az oldalam, és megosztanak egy adott bejegyzést azok nyerhetnek valamit.

Most minden egyes megosztót meg kell keresnem kézzel, hogy likeolta-e az oldalt vagy sem, és így részt vehet-e a sorsoláson vagy sem. Ez így elég lassú és fárasztó folyamat.

Hogy tudnám lekérdezni az oldalt likeolók listáját (és esetleg a posztot megosztók listáját)?



2015. jún. 4. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van az az FQL, talán ennek a segítségével. Én NEM ismerem, csak kigugliztam HELYETTED...


A user_id-val nem tudom mit tudsz kezdeni...

2015. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A user_id-t talán ezzel lehetne használni:

[link]


Itt az UID mező lesz a megfelelő szerintem.

2015. jún. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is rákerestem, és ezt találtam: [link]

De ez nem listázza ki az összes likeolót, ezért tettem fel itt a kérdést, hátha lenne valakinek valami ötlete.

2015. jún. 5. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy nem az összeset? Mennyivel kevesebbet?


Arra tippelek, hogy az nem "élő" adat, hanem mondjuk a tegnap éjféli állapotának másolatából tudsz lekérdezni. De tényleg csak tipp.


Ha nagyon más a darabszám, akkor passzolom. Bocsi.

2015. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon más a darabszám, mert már több, mint 1400 like van az oldalon, a script viszont csak véletlenszerűen 90-et ír ki.
2015. jún. 5. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!