Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol tudok olyan oldalt csináln...

Hol tudok olyan oldalt csinálni ahová ha regisztrálnak elküldik a jelszavát és a felhasználónevét?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 20:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem h nekem elküldik!
2010. febr. 25. 20:38
 2/11 anonim ***** válasza:
PHP ismeret kell.
2010. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

El akarod lopni???

Ha nem akkor érdemesebb inkább egy PHP-nek küldeni, illetve onnan írni egy adatbázisba.

2010. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az egyi ellenségem multkor feltörte az egyik oldalon a felhasználómat mivel nem tudtam kitalálni a jelszavát valamit segítségül kell hívnom! Láttam már sok olyan oldalt ahol regisztek és elküldték a webmesternek az adatokat!

AZt a PHP micsodát hogy kell használni van valahol segítség???

2010. febr. 25. 21:12
 5/11 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg van valakinek olyan oldala ? Rávenném ....-t hogy regizzen ott és megadnátok utána az adatokat? msn-en: szandi.rab00@hotmail.com lécci segítsetek!!
2010. febr. 25. 21:13
 6/11 anonim ***** válasza:

A PHP nem egy olyan dolog, amit csak úgy egyik napról a másikra megtanulhatsz (bár előzetes programozási ismeretekkel elég hamar lehet, pl. C/C++), ha ellenséged, akkor pedig nem fog regisztrálni.

De hogy válaszoljak kell egy jó oldaldizájn, aminek bedől, egy űrlap (ezt HTML-ben is meg lehet írni), egy PHP szkript ami feldolgozza, ezen belül mail() függvénnyel küldheted el magadnak email-ben, de ha továbbra is akarod tartani a látszatot akkor egy adatbázisba be kéne írni az adatait, és egy bejelentkezőlapot is csinálni.

2010. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Húú és hogyan kell és hol bejelentkezőoldalt cisnálni?
2010. febr. 25. 22:18
 8/11 anonim ***** válasza:

Attól, hogy csinálsz egy regisztrációs oldalt, és az illető REGISZTRÁLNA egy nevet és egy jelszót akkor te biztos vagy abban, hogy minden regisztrációjára ugyanazt a jelszót használja? Tehát mindenhová 1 jelszóval regisztrált és a te oldaladra is azzal fog regisztrálni, és így megkapod a jelszavát amivel majd vissza tudsz élni?

A másik dolog, miért regisztrálna egy olyan oldalra ahol semmi nincs csak egy ürlap, nincs semmi ami felkeltené az érdeklődését a weboldalon amit csak regisztrált felhasználók érhetnek el.

2010. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Google->HTML; PHP; adatbázis kezelés
2010. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt én megoldomh miért regizne oda!
2010. febr. 25. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!