Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Zt a html kódot hogy tudnám a...

Zt a html kódot hogy tudnám a weblapomra működőképesen beszúrni?

Figyelt kérdés

[link]

itt található a kód és alatta a működő verziója, a kód melyik részét kell szerkesztenem, hogy működjön a saját weboldalamon? Illetve hova fogja feltölteni a képeket?

(egy ingyenes weboldalról van szó)



2015. máj. 22. 21:13
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, hogy nehezen értem mg a dolgokat, de egy weboldal html szerkesztőjében, hogy hozok létre új fájlt? Ott végig csak kódok vannak, vagy rosszul értenék valamit?
2015. máj. 22. 22:02
 12/22 anonim ***** válasza:
Áhhá, én azt hittem, hogy egy szövegszerkéztőben szerkeszti a fájlokat, és tölti fel. Akkor megtudhatná, hogy milyen weboldal szerkesztőt használ?
2015. máj. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem programban, vannak online internetes weboldalak, amiknek van html nézetük. Itt próbálgattam.
2015. máj. 22. 22:11
 14/22 |Orfeusz| ***** válasza:

Használj sima szövegszerkesztőt, pl Notepad++. Offline tudod szerkeszteni, próbálgatni a fájljaidat (html, javascript és css). Php-t már trükkösebb, mert az szerveroldali nyelv, kell egy offline szervert készíteni. Ehhez a Wamp és a Xamp jó megoldások.

Bár én php-hoz nem értek, de szvsz érdemesebb előtte a HTML-nek és magának a weboldalnak a felépítésével, működésével ismerettségbe kerülni.

2015. máj. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem lehetne egy olyan kódot találni amit csak be kell illeszteni, az egyszerűség kedvéért?:)
2015. máj. 22. 23:09
 16/22 anonim ***** válasza:
G-Portálon meg ehhez hasonló oldalakon nem fogsz tudni fájlfeltöltést csinálni.
2015. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Tényleg? Olyan módon se, hogy egy e-mailra-küldje el és ne szerverre töltse fel?
2015. máj. 23. 12:25
 18/22 Argloss ***** válasza:

Ha nincsen beépített megoldás, illetve nem bővítheted a rendszert, akkor külső megoldásokat használhatsz email küldésre. Pl.:

[link]

2015. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ne haragudj ha hülyeséget kérdezek de itt hol mire menjek? Nem angolos vagyok, nehezen igazodok ki.
2015. máj. 23. 18:25
 20/22 anonim ***** válasza:
SIGN UP FOR FREE feliratra
2015. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!