Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy csináljam hogy be tudjana...

Hogy csináljam hogy be tudjanak regisztrálni az oldalamra a látogatók?

Figyelt kérdés

Csináltam egy üzenetküldő felületet az oldalamra,amin közvetlenül tud nekem küldeni levelet bárki aki akar. De azt szeretném hogy csak akkor tudja elküldeni az üzenetét, ha beregisztrált. Hogy csináljam?

Köszönöm mindenkinek a segítségét!


2010. febr. 20. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nos ez túl hosszú, ahhoz, hogy bárki is ide leírja, kell hozzá értened a PHP programozáshoz, és kell egy SQL tábla is a regisztrációhoz, a google-ban keress ezekre: regisztrációs rendszer, PHP programozás, adatbázis kezelés.
2010. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy ajánlom a

"PHP 24 óra alatt" cimű "könnyvet"

én is igy voltam kezdetben ,hogy nem értettem semmit se a PHP-hoz, e könyv elolvasása után és alapos gyakorlás után már tiszta minden

2010. febr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2010. febr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
404es oldalt minek linkelsz :D
2010. febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!