Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy kell form-ban feldobni...

Hogy kell form-ban feldobni egy figyelmeztető üzenetet? Ha egy feltétel nem teljeseül, pl hosszabbat írtam be mint a megengedett, illetve tiltott karakterek

Figyelt kérdés

Hogy kell form-ban feldobni egy figyelmeztető üzenetet ha egy feltétel nem teljeseül, pl hosszabbat írtam be mint a megengedett, illetve tiltott karakterek. ifset-be csinálom, azaz ha a beviteli mezők feltételei nem teljesülnek akkor azt írja ki hogy X mező hibás és ne ne küldje el a beirt adatokat.

azt se tudom hova kell feltételt írni ilyen esetben és hogy hogyan hivatkozok a beviteli mezők tartalmára még mielött feltölti az adatbázisba(xml-be)



2015. márc. 28. 11:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Mára azonban kicsit fejlődtek a dolgok, elég csak a captcha technikákra gondolni."

Ami nem (feltétlenül) kliensoldali, mivel a szerver generál(hat)ja a képet, illetve a hozzátartozó sütit.


"Felhívnám a figyelmedet, hogy az általad linkelt cikk 6 (HAT) éves!"

És? Mit sem von le az értékéből.

2015. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!