Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Webáruház üzemeltetés tevékeny...

Webáruház üzemeltetés tevékenységi köre?

Figyelt kérdés
Termékfeltöltés,képfeltöltés,árazás betanított munkás ként dolgozom jelenleg számlát szeretnék adni róla

#webáruház karbantartó #webáruház feltöltő
2015. febr. 19. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Most akkor mi is pontosan a kérdés? Webáruházat szeretnél? Hogy jön ide, hogy betanított munkás vagy? Eléggé zavarosra sikerült. Ez nem egy újsághirdetés, nyugodtan kifejtheted, hogy mit szeretnél van hely bőven.
2015. febr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hu, akkor nézzük először, jól értem-e? Betanított munkásként dolgozol egy webáruházban/nak, és az elvégzett munkád után, az áruház felé szeretnél számlázni? Alkalmazottként az alkalmazó -jelen esetben a webáruház- felé nem állíthatsz ki számlát az elvégzett munkádért, csak egyéni vállalkozóként, és egy eszerint megkötött szerződés alapján állithatnál ki számlát az áruház felé. Ha vmit félreértettem volna, probáld pontosabban leírni.
2015. febr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Számlát szeretnék adni eddig pusziért dolgoztam és most a puszit számlásan szeretném kapni
2015. febr. 19. 11:37
 4/8 A kérdező kommentje:

számláznék havonta 1 összeget de senki nemtudja hogyan

mert nem vernek meg ha magam épitek webáruházat és magamnak üzemeltetem

de ha másnak akarok akkor összevissza mondanak mindent ki ezt ki azt

2015. febr. 19. 11:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Megbízási szerződéssel, egyéni vállalkozóként van erre lehetőséged.
2015. febr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát készülj fel rá, hogy ez nem lesz egyszerű.

[link]

Ha vállalkozásként szeretnéd, akkor minimum számolhatsz havi 50 ezerre, mint adó, függetlenül hogy van -e bevételed.

Ha ezen összeg felett tudsz termelni és kiesel az egyéb adóteher mentesség alól, akkor a nettó bevételed ~40 elmegy még egyéb adóformába.

Így ha valakinek eddig 2 pusziért csináltál valamit, azt ezután számlával minimum 6 pusziért kell csinálnod.

De ha már nem 2 pusziért csinálod, hanem 6 -ért, akkor keresnek olyant aki 4~5 pusziért bevállalja, mert már régóta tevékenykedik, több területen is, és sok ügyféltől kap puszikat.

2015. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
(A ~40 az 40% -ot jelent)
2015. febr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg csinálhatod úgy is mint én.

Egy cégnek dolgozom alap bérért, ha van maszek rajtuk keresztül eltudom számlázni, oda adom nekik az adórészt (bruttó ~45%), meg a számla példányt, ők meg elkönyvelik nekem mint fizetés kiegészítés.

Így megsikerült oldani a számlázást, viszonylag óccón, és ha épp nincs maszek meló, akkor sem terhel semmi extra adó.

2015. febr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!