Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Online játék oldal indítása,...

Online játék oldal indítása, megéri?

Figyelt kérdés

Beillesztett flash játékok lennének az oldalon, amit egy Wordpress motor hajtana egyedi sablonnal.

Az oldalon Adsense hirdetéseket szeretnék elhelyezni.

Nem az a célom, hogy ebből gazdagodjak meg, elég ha egy kis zsebpénz lenne belőle.


Látogatókkal se lenne sok baj:

Több Facebook oldalam illetve csoportom is van, elég nagy létszámúak. Már volt "vicc" oldalam, amin naponta 3-5 ezer látogató volt a Facebook oldalaimnak/csoportjaimnak köszönhetően.


Igazából nem annyira pénz miatt csinálnám, mindig is akartam egy ilyen oldalt valamiért... csak úgy hobbiból. Elég ha a hirdetésekből bírom fizetni a tárhelyet és domaint.


Szerintetek hagyjam a fenébe, vagy megpróbáljam?


2015. febr. 15. 21:01
 1/3 Hecvid ***** válasza:

Ha tényleg mindig is akartál egy ilyen oldalt, akkor szerintem minden képpen megér egy próbát.


Egy kis idő nyilván kell majd, hogy beinduljon, de ha úgy véled jól meg tudod csinálni, akkor vágj bele.


Nem nagyon bukhatsz rajta, viszont ha bejön, akkor lesz egy oldalad, amit szerettél volna és "zsebpénzed" is lesz.


Szerintem próbáld meg.

2015. febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést. :D


"megéri?"

<->

"nem annyira a pénz miatt csinálnám, csak úgy hobbiból"


Hát akkor csináld hobbiból. :D

2015. febr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szalai Alex válasza:

Ha a látogatókkal nem lenne gond. Akkor mindenképpen megérné.

Én magam webfejlesztő vagyok, és nemrég készítettem egy ilyen oldalt. A fejlesztés 90.000Ft körüli összeg volt.

úgy ugye hogy a játékokat a rendszer naponta automatikusan beimportálja egy nagyobb játék oldaltól. Egyedi megjelenéssel. És az oldal így a tulajnak már az első hónapban 4-5.000Ft-ot termelt. Ez persze mára valószínűleg több. Tehát szerintem megéri, mert az emberek szeretnek flash játékokkal játszani.

2015. febr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!