Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért nem látom operában...

Miért nem látom operában olyannak a betűszínt, mint amire beállítottam, de mozillában meg mégis?

Figyelt kérdés
Jó pár hónapja operát használok, és észrevettem, hogy előfordul, hogy pl nem feketére hanem más színűre állítom a betűtipus egy oldalon (letöltőoldalam van, és minden előadónak külön oldalt csinálok) és némelyiknél nem látom, sőt most már a legtöbbbnél, amit újonnan csinálok, nem látom csak feketében a betűszínt. Ha tudni akarom milyen, akkor meg kell néznem firefoxban, mert az meg rendesen mutatja. Nem akarok böngészőt váltani, van valami módja, hogy olyannak mutassa az opera is, mint amilyen valójában?
2010. febr. 9. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igazából így senki sem tudja miről beszélsz és mi lehet a probléma. mondjuk adhatnál képernyőmentést meg a forráskódot. ugyebár
2010. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egy módja van, használd azokat a színeket amelyeket minden böngésző ugyanúgy jelenít meg. Ha jól tudom 256 ilyen szín van.

Ha az Operádat át is programoznád, ami azért felettébb valószínűtlen, az csak a te gépeden jelenítené meg jól a színeidet, másokén nem.

2010. febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

css fájlt használok, azokban írom át a háttér, betűszíneket. Hex kódot használok. Most megint csináltam egyet, most látom a változást. De van amikor nem látom és ugyanolyan marad mint volt. De ha megnézem firefoxban, ott meg látom a változást. És nem mindig csinálja ezt velem, pedig mindig ugyanúgy csinálom (nagyon sokszor ellenőriztem, biztos, hogy úgy csinálom, mint eddig).

Valaki azt mondta a sütiket kell kitörölni meg még valamit. Sütiket töröltem de nem használt. Valami más esetleg?

2010. febr. 9. 21:46
 4/14 anonim ***** válasza:
képernyőmentés a problémáról + forráskód. nehéz?
2010. febr. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mindig törölj cache-t
2010. febr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A CSS- nek pont az az előnye, hogy a böngésző csak egyszer tölti le a gyorsítótárba és onnan használja az oldalhoz.

pontosan azért, hogy oldalfrissítéskor már ne kelljen újra letöltenie a CSS fáljt is. Töröld a gyorsítótárat.

2010. febr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

23:25:

Nem nehéz. Pontosan melyik részről kell ps? A css meg az adott előadó oldala? Index is kell?

2010. febr. 10. 09:49
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja egyébként, most cache-t és sütit is töröltem, de nem segített.
2010. febr. 10. 09:50
 9/14 anonim ***** válasza:
Hogyhogy honnan kell ps? Hát ahol látszik a problémád. css-t meg nem elég ha adsz, nem fogom abból neked kibogarászni hogy mi a helyzet, add hozzá a lapot is. Vagy adj linket a laphoz és már készen is vagyunk. Már rég meg lehetett volna oldani a dolgot.
2010. febr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
2010. febr. 10. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!