Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen képgalériát ajánlotok,...

Milyen képgalériát ajánlotok, esetleg EasyGallery?

Figyelt kérdés

Az EasyGallery-vel( [link] olyan problémám támadt, hogy az index.html megnyitását követően nem jeleníti meg a mappákat, és így persze a képeket sem.. A PICTURES/mappa helyen az index meghívása után a szerveren keletkezik tmb és letölthető állomány, tehát maga a beépülő biztosan működik. FTP-vel raktam fel, TotalC-n a kezdőbetűk átvariálását kikapcsoltam, de nincs más ötletem, hogy mi a baja.. mert 5.akárhanyas a PHP, 4 van írva szükségesnek, és kell a GD a megjelenítéshez, php infót lekérve minden opció engedélyezve van.


Köszönöm a tippeket!


A kérdés másik fele - ha ennek lőttek is - hogy milyen galériát ajánlotok, és miért?! Fontos lenne, hogy bővíteni egyszerűen lehessen a képeket, illetve valami szép megjelenítés és esetleg letöltés..


Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. jan. 16. 16:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy localhoston minden klappol!
2015. jan. 16. 17:01
 2/2 anonim ***** válasza:
99% eséllyel Linux van az FTP kapcsolat túlsó végén, az pedig érzékeny a kis- és nagybetűk közötti különbségekre. Ellenőrizd, hogy a könyvtárak tényleg olyan néven szerepelnek-e, mint ahogyan hivatkozol rájuk.
2015. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!