Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Chatroulett-hez hasonló...

Chatroulett-hez hasonló oldalt mennyire nehéz készíteni?

Figyelt kérdés

Hogyan kell nekikezdeni, mit kell ismerni, valaki leírná?

(Nem chatroulette-lenne, hanem hasonló, egyedi ötlet ezért nem írom le hogy mi, ne hogy ellopják) :)



2015. jan. 5. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Angol nyelv, HTML, JS, és valami szerveroldali nyelv megy már kisujjból?


Amúgy egy fickó itt írja vázlatosan, hogyan csinált chatroulette klónt Flex + PHP kombóval:

[link]

2015. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2015. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És az is nagyon nehéz, hogyha én olyat szeretnék, hogy ne véletlenszerűen dobáljon be embereket hanem pl legyenek szobák vagy ilyesmik?
2015. jan. 5. 23:23
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


A nehézség relatív fogalom még mindig... ismerd meg a technikákat, amiket említettem (csak az alapok), és meglátod, neked mennyire nehéz.

2015. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az oldal elkészítéséhez sablonok találhatóak a neten. (FLA)

Nem az elkészítése lesz a nagyobb gond, hanem a megfelelő szerver kapacitást alárakni.

Mert ha jól értem több kapcsolat lenne.


(Amúgy van készen ilyen rendszer, amit bérelni is lehet, első körben olyanba fektesbele, mert nem hiszem hogy megérné neked akkora összeget fordítani rá.)

pl.: [link]

2015. jan. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!