Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Chessboardjs.com/. Ezt meg...

Chessboardjs.com/. Ezt meg lehetne valahogy nyitni amolyan localhost módon böngészőben? Tehát csak annyit szeretnék, hogy müködésre bírni valahogy idehaza. Sem nem beágyazni, sem semmi. És semmi extrát sem szeretnék. Többi "amott"

Figyelt kérdés
..csak ha megoldható a táblát magát a figurákkal és hogy azokat tudjam mozgatni.Aminek még nagyon örülnék, ha a spare módot-ami a linken az alsó-, tehát hogy én állítok fel poziciót. Is be lehetne üzemelni. Remélem érthető voltam.

2015. jan. 3. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:

A linkedet nem néztem meg, de itt vannak online táblák:


[link]


[link]


[link]

2015. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a download link nem egyértelmű?
2015. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az elsőre: köszi, de nekem kifejezetten ez kéne. Csak valahogy meg kéne oldani és én nem értek ehhez.


A másodikra: igen, és utánna?

2015. jan. 3. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:

kicsomagolod, a HTML fejlécében meghívod a JS -t és a CSS -t.

Be szúrod a minta kódoknál látható módon...

2015. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

őszinte leszek, nem állok ennek most neki, mert totál laikus vagyok az egészhez. ezt mondjuk nem írtam le fönt- én hibám, elnézést.


nem tennéd meg esetleg-vagy valaki-, hogy leírod ezt nekem konkrétabban? pl. mit írjak, meg hova írjam.. így ennyire láma szinten. mert már azért se álltam neki, mert nem tudom ezt amit írtál, hogy a kettőt behívom... vagy mit csinálok. 1 még okés, lenne de a kettőt már nem tudom hogy, meg a vége szintén kínai, mert totál nem vágom mit merre... előre is köszönöm ha valaki fárad vele(m)

2015. jan. 3. 21:55
 6/6 A kérdező kommentje:
megvan, kész. köszönöm a segítséget.
2015. jan. 3. 23:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!