Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Frame-n kívül mivel lehet még...

Frame-n kívül mivel lehet még weblapot a menü alá rakni?

Figyelt kérdés

Szerintem érthető, de kifejtem jobban.

Van kezdőlap, kapcsolat, szerverek..stb menüpontok, és ezt a menük alá egy kiírja, amire kattintok..

Ha a kezdőlapra, akkor a kezdőlapot adja, ha meg a szerverekre, akkor a szerverek lapot adja..

(ahogy nézegetem meglehet oldani php-vel is..)hogy?



2014. dec. 11. 19:48
 1/2 Drone007 ***** válasza:

Vicces vagy, ez aranyos :) Kicsit buta, de cuki :)


No de hogy komolyat is írjak: a PHP egy szerveroldali scriptnyelv arra való, hogy egy weboldal tartalmát dinamikusan a meghívott adatoknak, és a külső forrásoknak megfelelően jelenítsünk meg.

A php fájlok a szerveren futnak le, azokat maga a böngésző nem érti, tehát a php programozáshoz - a html-től eltérően - fejlesztői környezetre, vagyis egy telepített webszerverre van szükség.

[link]

2014. dec. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem nagyon tudtam elmagyarázni :D


Köszi! :)

2014. dec. 12. 07:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!